Multimo Żywiołowy internet
REKLAMA ADWORDS

 

 

 

 

Nasza firma specjalizuje się w tworzeniu i prowadzeniu kampanii rekalmowych Google AdWords.

Reklama w wyszukiwarce Google jest uznawana za jedną z najskuteczniejszych form reklamowych na świecie, ponieważ kierujesz ją do konkretnych użytkowników zainteresowanych twoją ofertą.

W Polsce codziennie z Google korzysta już ponad 15 milonów internautów, a każdy z nich może być twoim potencjalnym klientem.

Ponieważ doskonale wiemy, jak prowadzić efektywne kampanie linków sponsorowanych/reklamowych na stronie wyników wyszukiwania Google oraz w sieciach kontekstowych.

Oferujmey Państwu pełną obsługę kampanii reklamowych Google Adwords. Dzięki nam Państwa reklama trafi tylko do wybranej grupy docelowej, zobaczą ją tylko ci, którzy będą chcieli ją zobaczyć, a klikną w nią tylko, ci którzy będą chceli kupić.

Nasza oferta to doskonały sposób na pozyskanie interesującego Państwa ruchu internetowego ponieważ dostarczamy wysokiej jakości ruch na Państwa strony internetowe i zamieniamy go w efekty, poprzez wysoki współczynnik konwersji taki jak: zakup, rejestracja, wypełnianie formularza, zapisanie się do newslettera oraz wielu innych form sprzedażowych.

 

W ramach usług związanych z prowadzeniem kampani AdWords oferujemy: dobór fraz kluczowych nastawionych na konwersję (sprzedaż),

  • dobór treści reklamy,
  • monitoring kampanii oraz statystyk odwiedzalności,
  • stworzenie kampanii reklamowej pod określony budżet.
  • gwarantujemy stałe monitorowanie oraz optymalizację prowadzonej dla Państwa kampanii, aby zminimalizować koszty i zmaksymalizować efekty


Ile to kosztuje?

Przy budżecie 300 zł na kliknięcia - całościowa obsługa za jedyne 199 zł.


W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat prowadzenia dla Państwa firmy kampanii reklamowej Google Adwords, prosimy o kontakt z naszymi specjalistami ,którzy odpowiedzą na pytania, przygotują i prześlą Państwu najlepszą pfertę.

 

 Mapa strony